بهترین دستگاه لاغری شکم کدام است؟

folder_openوبلاگ
commentبدون دیدگاه

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از مردم ، داشتن اندامی ایده آل و فوق العاده می باشد. بسیاری از افراد به دلایل گوناگونی مانند خوراک بسیار زیاد، قادر به کاهش وزن نیستند. از این رو محققین جهانی برای رفع این مشکل، محصولاتی را تهیه کرده اند که نام آن ها دستگاه لاغری شکم می باشد. این دستگاه به صورت تخصصی قادر به کاهش وزن شکم شما خواهد بود. همان طور که می دانید، شکم یکی از بخش های مهم و اساسی بدن انسان بوده که نقش زیادی را در تناسب اندام شما خواهد داشت. بدین ترتیب با لاغری شکم، تناسب اندام موردنیاز به مرور زمان در بدن شما شکل می گیرد.

در حال حاضر مراکز زیادی به منظور ارائه بهترین دستگاه لاغری شکم تاسیس شده اند تا این مشکل را رفع سازند. برخی از این مراکز از اعتبار لازم برای ارائه و فروش دستگاه ها برخوردار هستند و برخی از آن ها فاقد اعتبار هستند. به همین منظور نیز باید هر فرد، اطلاعاتی را در رابطه با بهترین دستگاه لاغری شکم داشته باشد. در چنین شرایطی می توانید به خرید دستگاه های باکیفیت تر بپردازید و سطح کیفی درمان را نیز بالا ببرید. توجه داشته باشید که علاوه بر شناخت دستگاه های لاغری شکم، نیاز است تا اطلاعاتی را در رابطه با فروشندگان این محصول نیز داشته باشید.

 

دستگاه لاغری کرایو لیپولیز

لاغری به وسیله کرایولیپولیز

یکی از روش های لاغری، کرایولیپولیز می باشد که به عنوان یکی از معروف ترین روش های لاغری نیز شناخته می شود. در این روش سلول های چربی موجود در بدن شما دچار سرما خاصی خواهند شد. در پی این سرما بدن انسان می تواند سلول های چربی بشکند و آن ها را دفع کند. در روش کرایولیپولیز، سلول های چربی بدن که به صورت رسوب در سراسر بدن شما قرار گرفته اند به صورت کنترل شده از بین می روند. این مسئله بدین معناست که آسیب کمتری به شما وارد می شود.

توجه داشته باشید که این روش درمانی تا زمانی که شما به اندام ایده آل برسید ادامه خواهد یافت. لازم به ذکر است، به دلیل سرمای سلول های چربی مختلف ساکن در بدن، هیچ گونه بافتی از بدن آسیب نخواهد دید. از این رو می توان با اطمینان کامل این روش را جایگزین سایر روش های لاغری کرد.

چگونگی عملکرد کرایولیپولیز

در دستگاه لاغری کرایولیپولیز، مراحلی وجود دارند که هر فردی علاقه دارد تا اطلاعاتی را در رابطه با آن ها داشته باشد. در مرحله ابتدایی، این دستگاه به شناسایی سلول های پوستی موجود در بدن شما خواهد پرداخت. علاوه بر این موضوع، دستگاه به شناسایی دمای سرد موردنیاز برای از بین بردن سلول های چربی می پردازد. پس از این مسئله نیز، یک کنداکتور بر روی بدن شما قرار می گیرد که با مکش پوست بدن شما به انجام این فعالیت می پردازد. این دوره درمانی باید وابسته به نظر پزشک و وزن شما انجام گردد. پس از گذشت دوره درمانی، سلول های چربی اصطلاحا وارد زنجیره مرگ خواهند شد و سیستم ایمنی بدن آن ها را پس از گذشت یک دوره دفع خواهد کرد.

دستگاه لاغری موضعی رادیو فرکانسی

بسیاری از افرادی که قصد لاغر کردن خود را به وسیله دستگاه لاغری شکم دارند، از دستگاه رادیو فرکانسی استفاده می کنند. در روش رادیو فرکانسی یا آر اف، سفت کردن بافت و گرم کردن آن انجام می شود. در پی این موضوع، جریان خون بدن شما افزایش خواهد یافت و همین مسئله سبب شکسته شدن سلول های چربی خواهد شد. هدف دستگاه لاغری شکم رادیو فرکانسی، لایه های عمیق پوست می باشد که توسط امواج رادیویی و شکستن سلول های چربی فعالیت خواهد کرد. از این رو می توان دریافت که این روش غیر تهاجمی بوده و هیچ گونه جراحی در آن صورت نمی گیرد. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، دستگاه لاغری شکم رادیو فرکانسی قادر به تحریک کلاژن های پوست خواهد بود.

لازم به ذکر است که دستگاه لاغری شکم رادیو فرکانسی دارای دو نوع بوده که نوع اول آن تک قطبی نام دارد. در نوع اول تنها یک الکترود برای انجام این روش درمانی وجود خواهد داشت. در نوع دوم که دو قطبی نام دارد، دو الکترود مجزا وجود دارند که به انجام این روش درمانی می پردازند.

مزیت های دستگاه لاغری شکم رادیو فرکانسی

یکی از مسائلی که موجب شده تا دستگاه لاغری شکم رادیو فرکانسی از محبوبیت لازم در میان مردم کشورمان برخوردار شود، مزایای فوق العاده این دستگاه بوده است. در این روش درمانی، مشکلاتی همچون افتادگی پوست و چروک های مختلف پوست شما به راحتی از بین خواهند رفت. حتی افرادی که به دلیل بارداری دچار ترک های پوستی شده اند، می توانند به وسیله این روش تا میزان زیادی از این مشکل دور شوند. همچنین این روش موجب می شود تا پوست شما سفت تر شود و مشکلات مختلف پس از انجام این درمان رخ ندهد.

دستگاه لاغری موضعی کویتیشن

معمولا افرادی که از چاقی و اضافه وزن بسیار زیاد رنج می برند، به استفاده از روش لاغری کویتیشن نیز فکر می کنند. در این روش لاغری شما می توانید به راحتی چربی های اضافی پوست خود را از بین ببرید. روش کویتیشن به فناوری اولتراسونیک مجهز است. هنگامی که امواج اولتراسوند به قسمت های عمیق لایه های پوست بدن انسان فرستاده می شوند، در ناحیه موردنظر لرزش و ویبره خاصی ایجاد می شود. در پی لرزش و ویبره به وجود آمده، سلول های پوستی بدن شما شکسته خواهند شد و به مرور زمان از بین خواهند رفت. توجه داشته باشید که این سلول های چربی پس از گذشت مدت زمانی توسط دستگاه لنفاوی بدن جذب خواهند شد. در پی این موضوع، سلول های چربی از طریق این دستگاه نیز دفع می شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

توجه داشته باشید که این روش به دلیل تولید امواج، برای عموم مردم مناسب نمی باشد و بسیاری از قشر های ختلف جامعه نباید از آن استفاده کنند. از این رو پیشنهاد می کنیم تا حتما با یک مشاور تخصصی پوست مشورت کنید تا بتوانید از اطلاعات لازم در این زمینه بهره مند شوید.

مزیت های استفاده از دستگاه لاغری شکم کویتیشن

هنگامی که از دستگاه لاغری شکم کویتیشن استفاده می کنید، می توانید از مزایای فوق العاده این محصول نیز بهره مند شوید. از مزیت های اصلی استفاده از این روش می توان به جراحی نکردن اشاره داشت. همچنین در این روش هیچ گونه ناهمواری بر روی سطح بدن شما دیده نخواهد شد. در این روش تورم و خونریزی نیز وجود ندارد. توجه داشته باشید که عوارض جانبی زیادی برای این روش وجود ندارد و افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که این روش درمانی برای انواع پوست مناسب می باشد.

دستگاه لاغری موضعی ال پی جی

یکی دیگر از روش های لاغری، به وسیله دستگاه لاغری شکم ال پی جی می باشد. این روش درمانی در ابتدا در سال 1980 ابداع شد. نام این روش بر گرفته شده از مخفف نام سازنده آن می باشد. در دستگاه ال پی جی یک نوع موتور وجود دارد که فرآیند اصلی لاغری را این موتور انجام خواهد داد. این دستگاه بر روی پوست شما حرکت خواهد کرد و تولید مکش آن به وسیله موتور قرار گرفته در درون دستگاه انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که این روش درمانی توسط سازمان FDA مورد تایید قرار گرفته است. از این رو شما می توانید با اطمینان کامل به لاغری موضعی خود از طریق دستگاه لاغری شکم ال پی جی بپردازید.

مزایای استفاده از دستگاه لاغری ال پی جی

یکی از مسائلی که موجب شده تا این روش درمانی محبوب شود، مزایای فوق العاده در دستگاه ال پی جی می باشد. از اولین مزیت استفاده از دستگاه ال پی جی می توانیم به غیر تهاجمی بودن این روش اشاره داشته باشیم. علاوه بر این موضوع، هیچ گونه برشی بر روی پوست شما ایجاد نخواهد شد و این مسئله بدین معناست که این روش فاقد جراحی می باشد. تغییر در رنگ و ظاهر پوست و همچنین ایجاد درد به وسیله این دستگاه تکذیب می شود. همچنین در این روش آسیب خاصی به اندام های مختلف بدن شما وارد نخواهد شد. افرادی که از شل بودن و بد شکل بودن ران و باسن خود نیز رنج می برند، می توانند به وسیله این روش درمانی به رفع این مشکل خود بپردازند.

جمع بندی

همان طور که متوجه شدید، روش های زیادی برای لاغری وجود دارند که هر یک از آن ها از فناوری خاصی پیروی می کنند. در این بین افرادی که قصد دارند تا به استفاده از دستگاه لاغری شکم بپردازند، باید حتما با مراکز مشاوره پوست یا چنین مجموعه هایی ارتباط بگیرند. قطعا مشاورین قرار گرفته در این مجموعه ها از اطلاعات بیشتری برخوردار هستند و می توانند شما را با توجه به پوستی که دارید راهنمایی کنند. بانوان باردار یا افراد زیر 18 سال امکان استفاده از برخی از روش های لاغری را ندارند.

از این رو توجه داشته باشید که با توجه به شرایط خود به استفاده از روش های لاغری بپردازید. برای این کار می توانید با کارشناسان مجموعه ما نیز ارتباط بگیرید و از اطلاعات لازم در این زمینه برخوردار شوید. توجه داشته باشید که مشاوره شما سبب خواهد شد تا روند درمانی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Call Now Button
× واتساپ