دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس، معجزه عرصه زیبایی، کلید طلایی موفقیت شما در جذب و رضایت مشتریان خواهد بود. این دستگاه شگفت‌انگیز با فناوری پیشرفته طول موج سه‌گانه، نبردی تمام‌عیار با موهای زائد در هر رنگ پوست و هر نوع مو آغاز می‌کند و پوستی صاف، بی‌نقص و عاری از هرگونه لک و تیرگی را به ارمغان می‌آورد.

رازهای موفقیت با لیزر اشنایدر:

 • رضایت دائمی مشتریان: با بهره‌گیری از لیزر اشنایدر، رفع موهای زائد را به طور دائمی برای تمامی مشتریان خود با هر نوع پوست و رنگ مویی به ارمغان بیاورید و لبخند رضایت را بر لبان آنها نقش ببندید.
 • سرعت و دقت بی‌نظیر: این دستگاه شگفت‌انگیز با سرعت عمل خیره‌کننده و دقت مثال‌زدنی، جلسات درمانی را کوتاه و بدون درد می‌کند و تجربه‌ای لذت‌بخش را برای مشتریان شما رقم می‌زند.
 • گامی فراتر از رفع موهای زائد: لیزر اشنایدر، تنها به رفع موهای زائد ختم نمی‌شود! این دستگاه خارق‌العاده، قابل استفاده برای جوانسازی پوست، رفع لک و تیرگی، و درمان آکنه نیز می‌باشد و به شما کمک می‌کند تا طیف وسیعی از خدمات زیبایی را به مشتریان خود ارائه دهید.

با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2024 ، لبخند رضایت را بر لبان مشتریان خود بنشانید و شاهد رونق کسب و کارتان باشید. همین امروز با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصان ما بهره‌مند شوید.

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس چیست؟

دستگاه لیزر اشنایدر برای اولین بار در سال 2020 به بازار جهانی معرفی شد. این تجهیزات زیبایی در همان سال به محبوبترین و کاربردی ترین دستگاه لیزر مو های زائد بدل گردید. در سال 2022 شرکت سازنده با انجام اصلاحاتی، آن را ارتقا بخشید و مجددا این محصول را با نام تجاری اشنایدر پلاس روانه ی بازار نمود. این دستگاه قادر به ایجاد سه طول موج متفاوت برای از بین بردن انواع موهای زائد با هر ضخامتی و رنگ پوستی به طور دائم می باشد. دستگاه لیزر اشنایدر پلاس قادر به فراهم نمودن نهایت انرژی 110 j/cm2 می باشد که در مقایسه با سایر دستگاه ها میزان قابل توجهی است.

یکی از مهمترین تغییراتی که بر روی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس صورت گرفته، تجهیز هندپیس آن به سه اسپات سایز جدید است. اسپات سایزهای هندپیس شامل؛ اسپات سایز مخصوص تمام بدن، اسپات سایز مخصوص صورت و از همه مهمتر اسپات سایز مخصوص نواحی حساس است. سیستم کولینگ دستگاه لیزر در نوع خود بسیار قدرتمند می باشد و قادر است به طور کامل دمای حاصل از لیزر را تعدیل بخشد. کاهش دمای دستگاه موجب گردیده که عمر و کارایی آن افزایش یابد. همچنین با خنک نمودن سطح پوست موجب کاهش درد به شکل بسیار موثر نیز می گردد. کاهش دمای هندپیس تا منفی 25 درجه خود نشان دهنده ی قدرت بی نظیر سیستم خنک کنندگی دستگاه است. این قابلیت اشنایدر پلاس را به یک دستگاه از بین برنده ی موهای زائد دائمی و بدون درد و سوزش بدل کرده است.

کیفیت و ایمنی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

دستگاه های لیزر موهای زائد از گرانقیمت ترین تجهیزات زیبایی محسوب می شوند. از این رو مراقبت از آن و جلوگیری از آسیب دیدن آن موجب کاهش هزینه ها به طرز چشمگیری می شود. شرکت سازنده ی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس به طور کامل بر این موضوع واقف بوده و تمام تلاش خود را برای افزایش طول عمر دستگاه به کار گرفته است. از نمونه ی امکانات ایمنی این دستگاه می توان به استابلایزر داخلی دستگاه برای نوسان گیری جریان برق اشاره کرد. وجود این قطعه در دستگاه موجب می شود که به هنگام بروز نوسانات و یا قطعی در جریان برق هیچ گونه آسیبی متوجه دستگاه لیزر نگردد.

سیستم نرم افزاری بسیار کارآمد

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس از یک کامپیوتر داخلی بسیار کارآمد بهره می برد. این قابلیت امکان اعمال تنظیمات مختلف و ذخیره ی آنها را برای اپراتور فراهم می کند. همچنین می توانید سوابق و پرونده ی پزشکی مراجعین خود را در این دستگاه ذخیره کنید و پس از هر بار مراجعه ی افراد اطلاعات آنها را به روز نمایید. این مزیت موجب می گردد که اپراتور با اشراف به سوابق مراجعه کننده عملکرد بهتری داشته باشد و در نهایت بهترین نتیجه حاصل گردد. قدرت موزدایی دستگاه به قدری است که فقط با 4 الی 6 جلسه درمانی به طور کامل و دائمی از شر موهای زائد راحت می شوید.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

به هنگام تاباندن اشعه ی لیزر بر روی سطح پوست، امواج لیزر جذب ریشه یا فولیکول های مو می گردد و موجب ضعیف شدن و از بین رفتن آنها می شود. این فرایند باعث عدم رویش مجدد مو می گردد و در نهایت پوستی زیبا و صاف را برای مراجعه کنندگان شما به ارمغان می آورد. امواج لیزر تا عمق 2 الی 3 میلیمتری پوست نفوذ می کنند. البته بسته به رنگ پوست بدن و رنگ مو می تواند مقاومت متفاوتی از خود نشان دهد. از این رو دستگاه لیزر اشنایدر پلاس از سه سطح مختلف برای انواع رنگ پوست بهره می برد.
این دستگاه لیزر موهای زائد با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی قادر به ترکیب سه طول موج مختلف الکساندرایت، دایود و اندیاگ برای از بین بردن موهای زائد به طور موثر می باشد.

یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه که در عملکرد آن بسیار موثر است، تجهیز هندپیس به سه اسپات سایز مجزا برای نقاط مختلف بدن می باشد. حساسیت پوست و نوع موهای زائد در نواحی مختلف بدن متفاوت است. از این رو استفاده از تجهیزات اختصاصی برای هر ناحیه از بدن می تواند بسیار موثر تر واقع شود. به عنوان مثال با استفاده اسپات سایز صورت در نواحی مربوطه اثربخشی مو زدایی چند برابر می شود. ضمن این که از آسیب احتمالی پوست و بروز التهاب جلوگیری می گردد.

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

ویژگی های دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس از ویژگی های بسیاری برخوردار است که علاوه بر کسب بهترین نتیجه امکانات فراوانی برای سهولت اپراتور فراهم می کند.

 • قابلیت طول موج سه گانه: دستگاه لیزر اشنایدر پلاس برای عملکرد در سه طول موج طراحی شده است که آن را قادر می سازد تا مراحل مختلف جراحی را با دقت انجام دهد.
 • مدت زمان پالس متغیر: انرژی لیزر تحویلی به بافت را می توان با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس با تنظیم مدت زمان پالس که بین 0.05 تا 3.0 ثانیه تنظیم می شود، دقیقاً کنترل کرد.
 • سیستم تحویل فیبر: انرژی لیزر از طریق یک فیبر انعطاف پذیر تحویل داده می شود که می تواند به راحتی دستکاری شود تا به مناطق مختلف بدن برسد و حداکثر دقت و کنترل را ارائه دهد.
 • ویژگی های ایمنی: دستگاه لیزر اشنایدر پلاس دارای ویژگی های ایمنی مختلفی برای اطمینان از عملکرد ایمن است، از جمله کلید کلید و سیستم اینترلاک برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض تصادفی لیزر.
 • سهولت استفاده: دستگاه لیزر اشنایدر پلاس دارای یک رابط صفحه نمایش لمسی است که به راحتی قابل پیمایش است و کار را برای متخصصان پزشکی ساده می کند.
 • یکی از قابلیت های بسیار جالب این دستگاه توانایی عیب یابی خودکار و هوشمند می باشد که بروز هر نوع مشکلی را به اپراتور اطلاع می دهد. این مزیت موجب می گردد که قبل از آسیب دیدن دستگاه بتوانید مشکل به وجود آمده را در کمترین زمان رفع نمایید.
 • یکی از ویژگی های بسیار مهم دستگاه لیزر اشنایدر پلاس سیستم کولینگ بسیار قدرتمند می باشد که قادر است دما را تا منفی 25 درجه سانتی گراد کاهش دهد. این مزیت علاوه بر تعدیل دمای دستگاه و افزایش عمر آن موجب کاهش درد و سوزش مراجعه کننده به هنگام انجام فرایند از بین بردن موهای زائد می شود.
 • این دستگاه مدرن به طیف وسیعی از سنسور ها مجهز شده است که عملکرد آن را کاملا هوشمند می کند. از نمونه سنسور های موجود در دستگاه اشنایدر پلاس می توان به سنسور تشخیص دمای محیط، میزان رطوبت هوا، سنسور دبی آب و تشخیص سطح آب و… نیز اشاره کرد.
 • یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه لیزر اشنایدر پلاس، امکان استفاده از پروب های مختلف با اسپات سایز های متفاوت در قسمت هندپیس دستگاه می باشد. این قابلیت به طور انحصاری متعلق به این نوع دستگاه است.
 • تجهیز دستگاه به پمپ های براشلس جهت بهبود عملکرد چرخش آب در سیستم خنک کننده.
 • از دیگر تجهیزات ایمنی دستگاه که از خرابی آن جلوگیری می کند سیستم تجزیه و تحلیل گردش آب در دستگاه می باشد. این سیستم با استفاده از حسگر های موجود، در صورت عدم گردش آب و مسدود شدن جریان، سریعا پمپ ها را خاموش کرده و به اپراتور اخطار می دهد. این قابلیت از سوختن پمپ ها که عدم کارکرد صحیح آنها موجب آسیب به دستگاه لیزر می شود، جلوگیری می کند.

به طور کلی، دستگاه لیزر اشنایدر پلاس طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که آن را به ابزاری همه کاره و قابل اعتماد برای انجام روش های جراحی با دقت و ایمنی تبدیل می کند.

طراحی و رابط کاربری

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس به گونه‌ای طراحی شده است که جمع و جور و ارگونومیک باشد و کار با آن را در حین عمل جراحی آسان می‌کند. اندازه جمع و جور آن همچنین جابجایی و ذخیره آن را در صورت عدم استفاده آسان می کند.
این دستگاه دارای یک رابط صفحه نمایش لمسی است که استفاده از آن آسان است و به متخصصان پزشکی اجازه می دهد تا به راحتی در تنظیمات و گزینه های مختلف حرکت کنند. صفحه نمایش لمسی پاسخگو است و دسترسی سریع به عملکردهای مختلف دستگاه لیزر را فراهم می کند و امکان استفاده موثر در طول عمل جراحی را فراهم می کند.
رابط صفحه نمایش لمسی همچنین بازخورد بلادرنگ را ارائه می دهد و انرژی تحویل شده توسط دستگاه لیزر را در طول عمل نمایش می دهد که در صورت لزوم می توان آن را در زمان واقعی تنظیم کرد. این ویژگی امکان کنترل و نظارت دقیق بر انرژی لیزری که به بافت می رسد را می دهد.
به طور کلی، طراحی فشرده و ارگونومیک، همراه با رابط صفحه نمایش لمسی، استفاده از دستگاه لیزر اشنایدر پلاس را برای متخصصان پزشکی که اعمال جراحی را انجام می دهند آسان، بصری و کارآمد می کند.

مشخصات فنی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

۱.سه طول موج بودن.لیزربار این دستگاه سه طول موج است یعنی هر سه طول موج الکساندرایت755نانومتر،دایود808نانومتر و ان دیگ 1064نانومتر را پوشش داده و میتوان هر نوع تایپ پوستی را لیزر کرد.
۲.توان خروجی 1200وات و ماگزیمم انرژی تا300ژول بر سانتیمتر مربع.قدرت خروجی بالای این دستگاه موجب جوابدهی 100درصد تضمینی ودر حداکثر 6جلسه میشود.
3.قدرت کولینگ و خنک کاری تا_25درجه سانتیگراد.طبیعتا هرچه قدرت خنککاری نوک هندپیس دستگاه بیشتر باشد درد و سوزش ناشی از حرارت اشعه لیزر بتدریج کاهش میابد.قدرت کولینگ فوق العاده این دستگاه باعث بدون درد بودن و عدم نیاز به استفاده اژ ژل میشود
۴.دارای۳اسپاتسایز (سری) در سه سطح مقطع متفاوت و کاملا هوشمند است که انرژی خروجی از لیزربار را متناسب با ناحیه تحت لیزر منتشر کرده و طراحی آنها طوری است که بتوان هر ناحیه از بدن را با ظرافت و دقت عمل بیشتری لیزر کرد
۵.چیلر داخلی.درون دستگاه یک چیلر داخلی کاملا هوشمند تعبیه شده و دمای آب داخل دستگاه را تا حد ممکن خنک كرده و پایین نگه داشتن دمای آب درون دستگاه تاثیرگذارترین عامل در طول عمر لیزر بار باشد .
۶.اسکرین هوشمند روی هندپیس.یک اسکرین کاملا هوشمند با ابعاد 5×5 روی هندپیس این دستگاه تعبیه شده که میتوان تمامی تنظیمات و پارامتر ها را با آن کنترل کرد همچنین دسترسی را خیلی راحتتر و خطرات احتمالی ناشی از جابجایی را به حداقل میرساند.
۷. ۶ماه گارانتی طلایی.این دستگاه ۶ماه گارانتی طلایی دارد و این بند در ضمن قرار داد قید میگردد که تا ۶ ماه در صورت وجود نارضایتی از دستگاه امکان عودت آن فراهم میباشد.
۸. ۲سال گارانتی بی قید وشرط.شرکت موظف است تا دوسال تمامی تعمیرات و خسارات احتمالی دستگاه را بدون دریافت هیچ هزینه ای از مشتری بصورت کاملا رایگان ظرف۴۸ساعت کاری تامین و برطرف سازد.
۹. تعهد ۱۰ساله ارائه خدمات و تامین قطعات دستگاه.
۱۰.هوشمند و به روز بودن تکنولوژی دستگاه.کلیه قطعات این دستگاه کاملا هوشمند بوده و سنسور های متعدد با کاربرد های متفاوت داخل دستگاه و هندپیس تعبیه شده تا هر نوع اختلالی در سیستم الکتریکی یا مکانیکی دستگاه را در قالب هشدار و بر روی صفحه اسکرین نمایش دهد.

سه طول موج:

هر تیپ پوستی متناسب با رنگ و ضخامت آن عمق نفوز متفاوتی دارد و عمق نفوز پالس خروجی از لیزربار دستگاه های لیزر مو زائد برای هر تیپ پوستی باید متفاوت باشد.
پلتفرم لیزر موهای زائد اشنایدر پلاس به عنوان یک تکنولوژی تکامل یافته ، امکان بکارگیری هر 3 طول موج را در طول درمان دارا می باشد ، از مزایای این تکنولوژی دستیابی به نتایج عالی با توجه به عملکرد منحصر به فرد هر طول موج می باشد
پلتفرم لیزر سه طول موجه اشنایدر ابتکاری خلاقانه می باشد که با ترکیب سه طول موج الکس، دایود و اندیگ همزمان عمق بافت های مختلف و همچنین ساختارهای آناتومیکی موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد
با توجه به افزایش راندمان میزان جذب و نفوذ در سه طول موج مختلف ، دارای ویژگی درمانی و سهولت نگهداری بالایی نیز می باشد. از دیگر ویژگی های این پلتفرم ایمنی بالا، تکنولوژی تکامل یافته و نوین آن در رفع موهای زائد به شمار می آید.

تفاوت فنی لیزربار های تک،دو و سه طول موج:

هر لیزرسورس متناسب با توان خروجی لیزرباردستگاه ازتعدادی لیزربار با توان مشخص تشکیل شده اند که بصورت سری به هم متصل شده اند.چنانچه جنس عنصر بکار رفته در همه ی لیزر بار ها یکسان باشد طول موج ،فوتون و پالس خروجی از هریک یکسان بوده و هرکدام از لیزربار ها حامل عمق نفوزی برابر و یکسان هستند به همین دلیل چنین لیزربارهایی را لیزربار تک طول موج و با یک عمق نفوز مشخصی میشناسند.وچنانچه جنس عناصر بکار رفته در تولید هر لیزربار متناسب با طول موج های الکس ،دایود یا اندیگ متفاوت باشد اگر از دو یا سه عنصر باشد لیزربار به ترتیب دو یا سه طول موج هستند.
و این نکته حائز اهمیت است که تعداد طول موج دستگاه هیچگونه ارتباطی با تنظیمات مانیتور یا برد دستگاه نمیتواند داشته باشد و تنها بیس آن تکنولوژی ساخت لیزربار دستگاه است.

تشخیص لیزر سه طول موج:

یکی از ساده و معمول ترین راه های تشخیص چند طول موج بودن دستگاه های لیزر استفاده از عینک اپراتوی است که همراه با هر دستگاه لیزری عرضه میشود.
برای تست این قابلیت کافیست عینک اپراتوری را بر روی چشم زده ، نوک هندپیس را در مقابل عینک گرفته سپس شات بزنید هنگام شات زنی به لیزربار و چشمه انتشار اشعه نگاه کنید در صورتیکه روشنایی یا رنگ انتشار یافته از بار های لیزربار یکسان باشد دستگاه تک طول موج بوده و فقط طول موج الکساندرایت با عمق نفوز 755نانومتر را پوشش میدهد اما اگر در سه طیف نوری متفاوت انتشار یافت لیزر بار علاوه بر طول موج الکساندرایت،دو طول موج دایود با عمق نفوز808نانومتر و اندیگ با عمق نفوز 1065نانومتر را نیز پوشش میدهد.

لیزربار:

یکی از مهمتری پارامتر های موثر در جوابدهی دستگاه های لیزر مو زائد قدرت یا توان خروجی لیزر بار میباشد.
بطور کلی لیزر بار ها دو چهار نوع هستند
لیزربار های نان چنل که بارهای داخل لیزر سورس بصورت مربعی شکل بودند که در گذشته تولید میشدند اما مشکل اصلی این لیزربار ها پایین بودن عمر لیزربار و توان خروجی بوده و غالبا محصول کشور چین هستند به همین دلیل امروزه کاملا از چرخه تولید حذف شده اند
نوع دوم لیزربارهای ماکروچنل:دراین نوع لیزربار های داخل لیزرسورس بصورت لاینی یا خطی روی هم طبقه بندی شده اند که میتوانند حامل توان و طول عمری به مراتب بیشتر از لیزربارهای نان چنل باشندو نسل جدید و بروز لیزربارها هستند
میکروچنل:لیزر بار های میکروچنل در واقع نسل جدید لیزربارهای ماکروچنل هستند که تفاوت اصلی آنها در فرایند خنککاری لیزربار است،لیزربارهای میکروچنل در تماس گسترده تری با آب خنک شده توسط رادیاتورها قرار میگیرند به عبارتی فرایند خنککاری لیزربارهای میکروچنل با دقت خنثی سازی حرارت بیشتری صورت میگیرد همین امر باعث شده طول عمر لیزربارهای میکروچنل از لیزربار های ماکروچنل بیشتر باشد.
سوپرمیکروچنل:این نوع لیزر بار ها در واقع همان لیزربار های میکروچنل هستند که فروشنده ها با ترفند های فروشندگی این اصطلاح را به آن اطلاق داده و هیچگونه منطق و تفاوتی ندارد.

لیزربار

تشخیص قدرت و توان لیزربار :

هر لیزربار از تعدادی لاین تشکیل شده که هر یک از این لاین ظرفیت یک توان مشخصی را دارند که عموما با ظرفیت 50 یا 100وات تولید میشوند و برای محاسبه قدرت یا توان لیزربار دو پارامتر نیاز است پارامتر اول توان خروجی از هر بار لیزربار و پارامتر دوم تعداد لاین یا بار های بکار برده شده در لیزربار.
که میتوان پارامتر اول یعنی توان هر لاین را با استفاده از دستگاه پاورمتر (power meter)اندازه گیری و پارامتر دوم نیز با نگاه کردن به داخل لیزر بار از قسمت جلوی هندپیس قابل تشخیص است
اگر تعداد لاین ها را در قدرت یا توان یک بارضرب کنیم توان خروجی از لیزر بار مشخص میشود
برای مثال لیزربار اشنایدر پلاس 1200وات توان خروجی داردکه از 12 لاین 100واتی تشکیل شده است.

لیزربار اشنایدرپلاس 2024:

لیزربار دستگاه لیزر اشنایدرپلاس از نسل لیزربارهای میکروچنل محصول کمپانی کوهرنت آمریکا که جز دو کمپانی مطرح دنیا در تولید لیزربار است میباشد و صفرتاصد مونتاژ و اتصالات لیزربارهای اشنایدرپلاس توسط این کمپانی انجام میگردد که این یکی از مهمترین پارامترها در طول عمر لیزربار است چرا که اکثر لیزربار ها ممکن است محصول کمپانی های به نام باشند ولی اینکه مونتاژ و اتصالات آنها و در نهایت تولید پک لیزر سورس نیز در همان کمپانی انجام شود از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است.
لیزرسورس دستگاه اشنایدرپلاس2024 از 12لیزربار100واتی ساخته شده که منجر به تولید قدرت خروجی لیزر بار 1200وات میگردد
تذکر:بازه قدرت لیزربار دستگاه های تماسی از 600وات تا 1200وات میباشد و در کمپانی های کوهرنت آمریکا و دیلاس آلمان که برترین کمپانی های تولید لیزربار در دنیا هستند تا کنون لیزربار با توان بیشتر از 1200 وات تولید نشده است چرا که از نظر مهندسی فوتون و پالس خروجی از لیزربار با توان بالا تر 1200 وات بشدت خطرناک است.
قدرت لیزر بار اشنایدر پلاس موجب گردیده جوابدهی و طول درمان مراجعین به حداقل رسیده و بنابر بازخورد مشتریان و پزشکانی که تجربه کار با این دستگاه را داشته اند در حداکثر ۶ جلسه جوابدهی کامل حاصل میگردد.

اسپاتسایزهای هوشمند اشنایدرپلاس:

این دستگاه سه سری یا اسپاتسایز کاملا هوشمند و قابل تعویض دارد که به ترتیب با مقاطع 1.5×3 سانتی متر، 1.5×1.5سانتی متر وسری کوچک دماغی با قطر مقطع 0.5 سانتی متر طراحی شده اند تا به کمک آنها بتوان هر نقطه ای از بدن را با هر ظرافت و حساسیتی بدون هیچ مشکلی لیزر کرد.تفاوت اصلی اسپاتسایزهای این دستگاه با سایر دستگاه هایی که بیش از یک اسپاتسایز دارند این است که در دستگاه اشنایدرپلاس2023اسپاتسایز ها کاملا هوشمند بوده و سیستم و پارامتر های دستگاه با جایگذاری هرکدام از اسپاتسایزها خود را با آن وفق داده و تمام پارامتر ها بصورت خودکار متناسب با اسپاتسایز تنظیم میشوند در صورتیکه در سایر لیزرهای سه اسپات تعویض اسپاتسایز ها هیچ تاثیری بر انرژی خروجی و پارامترها نخواهد داشت.
چیلر داخلی قدرتمند اشنایدرپلاس :
همانطور که میدانیم یکی از مهمترین عوامل موثر بر عمر لیزر بار دمای آب در حال چرخش در دستگاه است ،هرچقدر این دما خنکتر و به صفر درجه سانتیگراد نزدیکتر باشد خنککاری لیزربار بهتر انجام میگی

راهنمای خرید دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

همانطور که پیشتر گفته شد یکی از گرانقیمت ترین تجهیزات هر کیلینیک زیبایی دستگاه لیزر می باشد. از این رو خرابی و تعمیرات آن نیز هزینه ی بسیاری در بر دارد. پس بهترین راه کار این است که در هنگام خرید دستگاه لیزر به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید و از مشاوره ی کارشناسان بهره مند گردید.

دقت کنید که دستگاه لیزر مورد نظر از هر لحاظ سالم باشد و به درستی کار کند. ضمنا از برخورداری دستگاه از ضمانت نامه ی معتبر و ارائه ی خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل کنید. ضمنا فروشنده موظف است که آموزش های اولیه و دفترچه های راهنمای دستگاه را در اختیار شما بگذارد.
در هنگام انتخاب یکی از سه حالت دستگاه لیزر باید به رنگ مو و پوست مراجعه کننده ی خود توجه کنید و تنظیمات را بر اساس آن اعمال نمایید. در گذشته دستگاه های لیزر مو فقط قادر به تولید یک نوع از طیف امواج لیزر بوده اند. از این رو اپراتور بر اساس رنگ پوست مراجعه کننده ی خود مجبور به استفاده از دستگاهی متفاوت بود. ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد آن هستیم که دستگاه لیزر اشنایدر پلاس عملکرد سه دستگاه را در یک دستگاه به نحوه احسنت به انجام می رساند.

با توجه به توانایی های بسیار بالای دستگاه حتما در هنگام خرید دفترچه ی راهنمای دستگاه را مطالعه نمایید. همچنین بهتر است به نمودار تنظیمات مناسب برای هر نوع مو و رنگ پوست که در آن مشخص شده توجه کنید. با این کار می توانید بهترین نتیجه را کسب کرده و مشتریان خود را راضی نگاه دارید.

مزایای دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

در اینجا برخی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر اشنایدر پلاس آورده شده است:

 • تطبیق پذیری: قابلیت طول موج سه گانه دستگاه لیزر اشنایدر پلاس، همراه با مدت زمان پالس متغیر و سیستم تحویل فیبر آن، آن را به ابزاری همه کاره تبدیل می کند که می تواند در طیف گسترده ای از روش های جراحی در تخصص های مختلف پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.
 • دقت: دستگاه لیزر اشنایدر پلاس امکان کنترل دقیق انرژی لیزری که به بافت می‌رسد را فراهم می‌کند و آن را به ابزاری ارزشمند برای روش‌هایی تبدیل می‌کند که نیاز به دقت دارند. بازخورد بی‌درنگ ارائه‌شده توسط رابط صفحه‌نمایش لمسی، دقت را در طول فرآیند افزایش می‌دهد.
 • ایمنی: دستگاه لیزر اشنایدر پلاس با ویژگی های ایمنی مختلف مانند کلید سوئیچ و سیستم اینترلاک طراحی شده است تا از عملکرد ایمن و جلوگیری از قرار گرفتن تصادفی لیزر جلوگیری کند. همچنین می توان انرژی لیزر را دقیقاً کنترل کرد و خطر آسیب به بافت سالم اطراف را کاهش داد.

به طور کلی، دستگاه لیزر اشنایدر پلاس طیف وسیعی از مزایایی را ارائه می دهد که آن را به ابزاری ارزشمند برای روش های جراحی تبدیل می کند. تطبیق پذیری، دقت و ویژگی های ایمنی آن را به انتخابی کارآمد و موثر برای متخصصان پزشکی در تخصص های مختلف پزشکی تبدیل می کند.

جمع بندی

تکنولوژی مولد های لیزر فقط به چند شرکت فعال در این زمینه محدود می شود. از این رو تمامی قطعات اصلی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس توسط شرکت کوهرنت امریکا ساخته شده است و سایر قطعات الکترونیکی ساخت آلمان هستند. این محصول همانند سایر محصولات موجود در بازار در کشورهایی چون امارات، چین، ایتالیا و آفریقای جنوبی مونتاژ می گردد. از مهمترین مزایای این دستگاه می توان به توانایی ایجاد سه طول موج متفاوت الکساندرایت 755nm، دایود 808nm و اندیاگ 1064nm اشاره نمود. این قابلیت موجب گردیده که این نوع دستگاه لیزر برای انواع موهای زائد و هر نوع رنگ پوستی مناسب باشد و بهترین نتیجه را حاصل کند. در این دستگاه از سه نوع اسپات سایز جدید بر روی هندپیس جهت استفاده در نقاط مختلف بدن استفاده شده است.
سیستم کولینگ دستگاه لیزر اشنایدر پلاس قادر به کاهش دما تا منفی 25 درجه را دارا می باشد که در نوع خود بی نظیر است. این قابلیت علاوه بر افزایش عمر دستگاه موجب عدم ایجاد سوزش و درد به هنگام از بین بردن موهای زائد می شود. همچنین این دستگاه از قابلیت های بسیار زیادی برای محافظت و ایمنی هرچه بیشتر بهره می برد که از نمونه های آن می توان به انواع سنسور ها و سیستم محافظ برق اشاره کرد.

یکی از ویژگی های بسیار مهم و جالب دستگاه توانایی ذخیره ی پرونده سوابق مراجعه کنندگان است. گذشته از تمام این مسائل باید به هنگام خرید دستگاه لیزر به ضمانت دستگاه و سلامت آن توجه ویژه ای داشته باشید.

سوالات متداول 


آیا برای هر کیس باید طول موج تنظیم کرد؟

در لیزر اشنایدر پلاس شما با انتخاب تایپ پوستی در واقع دستور تنظیم طول موج مناسب را به دستگاه می دهید و برد دستگاه با تشخیص تایپ پوستی طول موج مناسب را تنظیم می کند.

منظور از هوشمند بودن هندپیس چیست؟

در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس هندپیس دارای سه سری با سطح مقطع های مختلف است که با قرار دادن هر کدام از سری ها بر روی هندپیس با توجه به میزان قدرت مگنت هندپیس سری را شناسایی می کند و با توجه به سطح مقطع سری ژول مناسب را به پوست می تاباند.
هر چه سطح مقطع سری کمتر باشد عمق نفوذ اشعه بیش تر است و شما در جلسات بالا با استفاده از سطح مقطع کوچکتر نتیجه بسیار بهتری را از دستگاه لیزر اشنایدر پلاس دریافت خواهید کرد.

جوابدهی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس چند جلسه است؟

در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس با توجه به قدرت فوق العاده لیزربار و هوشمند بودن هندپیس، مشتری بین 4 تا 6 جلسه به صورت قطعی نتیجه می گیرد و وارد جلسات شارژ می شود.

موارد مصرفی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس چیست؟

لیزر اشنایدر پلاس با توجه به بهره بردن از لیزر بار با کیفیت مصرفی خاصی ندارد و تنها موارد مصرفی آن آب مقطر می باشد که بهترین زمان برای تعویض آن  ماهی یک بار است. علاوه بر آن برای بهبود عمر لیزربار هر 6 ماه یکبار تعویض فیلتر پیشنهاد می شود.

زمان مابین جلسات این دستگاه چقدر است؟

بهترین زمان برای فاصله جلسات در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس فاصله 30 روزه است و مشتری هر 30 روز یکبار می بایست برای انجام لیزر اقدام کند.

ایا این دستگاه را می توان بدون ژل هم استفاده کرد؟

این دستگاه به دلیل بهره بردن از کولینگ فوق قوی در سر هندپیس دستگاهی بدون درد محسوب می شود و اپراتور می تواند بدون ژل هم از دستگاه برای کلاینت خود استفاده کند.

شرایط خرید دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 

شرکت تجهیز گستر لیزر با توجه به سابقه مشتری مداری و توجه به نیاز مشتریان عزیز همواره در صدد آن بوده است که بهترین شرایط را برای عزیزان فراهم کند.
برای خرید دستگاه لیزر اشنایدر پلاس مشتریان عزیز می توانند با پیش پرداخت چهل تا شصت درصد و مابقی مبلغ دستگاه به صورت اقساط دوازده تا هجده ماهه اقدام به خرید این دستگاه لیزر محبوب نمایند. همچنین در صورت خرید نقدی ده درصد از قیمت کل دستگاه خدمت عزیزان تخفیف داده می شود.

شرایط گارانتی دستگاه چگونه است ؟

این دستگاه دارای 24 ماه گارانتی بی قید و شرط است و این گارانتی شامل هندپیس دستگاه هم میشود و با قید در قرارداد هر مشکلی برای دستگاه ایجاد شود شرکت موظف است ظرف مدت 72 ساعت مشکل دستگاه را برطرف نماید.
همچنین دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 دارای هفت ماه گارانتی عودت با قید در قرارداد می باشد.
علاوه بر این شرکت تجهیز گستر لیزر با قید در قرارداد ده سال خدمات پس از فروش این دستگاه را برای شما عزیزان پشتیبانی می کند.

قابلیت طول موج سه گانه چیست؟

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس دارای سه طول موج 755 نانومتر، 808 و 1064 نانومتر است که امکان درمان کارآمد و موثر بافت را در طیف وسیعی از تخصص های پزشکی فراهم می کند.

سیستم تحویل فیبر دستگاه لیزر اشنایدر پلاس چیست؟

سیستم تحویل فیبر دستگاه لیزر اشنایدر پلاس امکان کنترل دقیق انرژی لیزری که به بافت می رسد را می دهد. این سیستم به گونه‌ای طراحی شده است که انعطاف‌پذیر باشد، که حرکت در بدن را در طول عمل جراحی آسان‌تر می‌کند.

این دستگاه چه نوع ویژگی های ایمنی دارد؟

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس دارای ویژگی های ایمنی مختلفی مانند کلید سوئیچ و سیستم قفل اینترلاک برای اطمینان از عملکرد ایمن و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض تصادفی لیزر است. همچنین می توان انرژی لیزر را دقیقاً کنترل کرد و خطر آسیب به بافت سالم اطراف را کاهش داد.

رابط صفحه نمایش لمسی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس چیست؟

رابط صفحه نمایش لمسی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس یک رابط کاربر پسند است که به متخصصان پزشکی اجازه می دهد تا به راحتی در تنظیمات و گزینه های مختلف حرکت کنند. صفحه نمایش لمسی بازخورد بلادرنگ را ارائه می دهد و انرژی تحویل شده توسط دستگاه لیزر را در طول عمل نمایش می دهد که در صورت لزوم می توان آن را در زمان واقعی تنظیم کرد.

Call Now Button
× واتساپ