نحوه کار کردن با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

folder_openوبلاگ
commentبدون دیدگاه
دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس که جدیدترین مدل آن اشنایدر پلاس 2023 است یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین دستگاه های لیزر سه طول موج در بازار دستگاه های لیزر ایران است.
در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس به دلیل وجود منوی کاربردی و کاربری راحت آموزش اپراتوری این دستگاه خیلی پیچیده نیست و اپراتور با توجه کردن به آموزش دستگاه در روز تحویل به راحتی می تواند کار با دستگاه را شروع کند.
در این مقاله قصد داریم با چند بند توضیح تئوری و در نهایت یک فیلم آموزشی کامل اپراتوری صفر تاصد کار با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس را برای شما عزیزان شرح دهیم.
بعد از اب کردن دستگاه لیزر اشنایدر پلاس و روشن کردن دستگاه شما در صفحه اول با دو آیکون برخورد می کنید که آیکون تنظیمات و هندپیس دستگاه می باشد آیکون تنظیمات برای شرکت و تنظیم پارامتر ها است اما آیکون هندپیس مربوط به اپراتور است که اپراتور با انتخاب کردن این بخش وارد منوی بعدی خواهد شد.

آیکون هندپیس
در منوی بعدی شما انتخاب جنسیت رو دارید که هم آقا و هم خانم در این بخش وجود دارد که اپراتور می تواند این بخش را بسته به جنسیت مراجعه کننده انتخاب کند.

تعیین جنسیت
در بخش بعدی اپراتور انتخاب تایپ پوستی را دارد که با توجه به سه طول موج بودن دستگاه لیزر اشنایدر پلاس محدودیتی برای انتخاب تایپ پوستی ندارد و شما از روشن اروپایی تا سیاه افریقایی را با توجه به تایپ پوستی مراجعه کننده می توانید انتخاب کنید.

انتخاب رنگ پوست در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس
منوی بعدی مربوط به ضخامت مو می باشد که اپراتور بسته به نواحی و جلسات مراجعه کننده می تواند از نازک تا ضخیم ضخامت موهارا انتخاب کنید.
معمولا برای صورت ضخامت موی نازک و دیگر نواحی ضخامت موی متوسط و ضخیم انتخاب میشود و در جلسات بالا که مو نازک میشود برای تمام نواحی ضخامت موی نازک انتخاب میشود.

تعیین ضخامت مو
در منوی بعد شما ناحیه مورد نظر را برای لیزر انتخاب می کنید که در این جا هم می توانید تک تک نواحی را به صورت جداگانه انتخاب کنید و هم می توانید پا ارا انتخاب کنید که تلفیقی از موهای کل بدن است و شما بجز صورت می توانید تمام نواحی را با انتخاب پا لیزر کنید.

انتخاب ناحیه لزر توسط دستگاه اشنایدر پلاس
در قسمت پارامتر های اصلی دستگاه شما عمق نفوذ اشعه ،پهنای پالس،فرکانس دستگاه،تایم شات زنی لیزربار و لول کولینگ دستگاه را دارید.
در قسمت سنسور های  دستگاه لیزر اشنایدر شما سنسور عیب یاب خودکار،سنسور گیج آب،سنسور دما،سنسور غلظت آب و سنسور فلو را دارید که هر کدام از این موارد در صورت مشکل در صفحه نمایش دستگاه اخطار می دهند و شما باید با واحد فنی شرکت تماس حاصل فرمایید‌. در سیستم سیو پرونده شما نام مشتری را وارد کرده و در منوی بعدی تاریخ مراجعه برای جلسه اول را ثبت می کنید و در جلسه بعد با توجه به پارامتر های جلسه اول پارامترهای مناسب برای جلسه بعد را تنظیم می کنید.


در ویدیویی که در پایین  بارگذاری میشود صفر تا صد چگونگی تنظیم پارامتر ها،فاصله جلسات،چگونگی استفاده از سری های دستگاه و دیگر موارد مهم کار با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس به طور کامل توضیح داده شده است و دوستان می توانند با مشاهده این کلیپ بهترین جوابدهی و رضایت مندی را با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس تجربه کنند.

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Call Now Button
× واتساپ